top of page

ED1000 Tedavisi Nedir ?

Erkeklerde sertleşme sorunu sadece seks yaşamını değil, tüm yaşamını etkiliyor. Sertleşmeye kesin çözüm, sertleşme tedavisi, sertleşmeye çözüm veya iktidarsızlık tedavisi olarak sunulan seçenekleri değerlendirmeden önce sertleşme sorunu yani iktidarsızlık sürecinin nasıl geliştiğinin erkeklerin bilmesi gereklidir.Sertleşmeme sebepleri arasında en önemlileri kalp damar hastalıkları, şeker hastalığı ve prostat hastalıkları gelmektedir.Sertleşmeme nedenleri bilindiği takdirde ereksiyon sorunu olarak da bilinen sertleşme problemi için çözüm bulunabilir.

 

Ereksiyon problemi olan kişilerin %70'inde altta yatan neden damar hastalığıdır. Sertleşmeme sorunu için, sertleştirici, ginseng ve sertleşmeye bitkisel çözüm gibi tıbbi olmayan birçok merdiven altı ürünler ereksiyonu güçlendirmek, sertleşmeye çözüm, sertleşmenin tedavisi, sertleşmeye doğal çözüm ve sertleşmeme tedavisi gibi iddialar ile son yıllarda belirgin olarak erkeklerin dikkatini çekmiştir. İktidarsızlık ilaçları, ereksiyon ilaçları, cinsel performans arttırıcılar olarak da internette satılan, bitkisel ve doğal olduklarını iddia ederek erkeklerin dikkatini çeken bu tür tıbbi olmayan ürünler erkeklerde sertlik ya da sertleşme sorunu için gerçek bir fayda sağlamak yerine çok önemli hayati riskler oluşturmaktadır. İçerdikleri maddeler ve bunların dozları bilinmediği için sertlik ve sertleşme sorununa geçici olarak fayda ettiği durumlarda dahi bunların vücudun diğer organlarına ne kadar zarar verdikleri bilinmemektedir.

ED1000 : KALICI Tedavi

İLAÇ YOK

YAN ETKİ YOK

AĞRI YOK

Başka Organlara Etkisi YOK

Kalp-Damar Hastalarında Risk YOK
Diğer İlaçlarla Etkileşme YOK
Başka Hastalıklarla Etkileşim YOK

Cerrahi İşlem YOK
Anestezi YOK
Hastanede Yatış YOK
Sürekli Maliyet YOK
Tedavi Zorluğu YOK

 

Önceden İlişki Planlamak YOK

© 2014 - 2020 Copyright. Bu sitede bulunan içerik ve görsellerin telif hakkı sahibinden izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz

      Türkiye'de ED1000               merkezleri sayısı                     70'i geçti

 

      En yakın merkez için

 

             444 5 647

 

       info@boldsaglik.com

 

 

bottom of page